Sebehodnota

Dnes to bude o sebelásce.

Nejdříve dotaz pro vás:

Máte se rádi?

Pro někoho možná zvláštní dotaz. Pro mně naprostá samozřejmost, i když i já se to stále učím. To, jak se události dějí kolem nás, je právě o naší sebehodnotě. Dnes jsem právě na toto téma četovala v jedné FB skupině, včera s jednou svou klientkou. Proto vznikl i dnešní článek právě na toto téma. Řešíme -li např. svou profesní dráhu a stále nám to nejde, nebo už šlo a nejde to právě teď, stále se hledáme, přesto, že už máme určitý věk….příčina může právě být právě naše sebeláska.

Anebo si nás partner či manžel neváží a dokonce nám to i řekl? Zase jsme u sebelásky.

Anebo z jiného soudku:

Trápí vás akné?

I zde může být příčina naše sebeláska. Pokud si to neumíme poopravit, pak zkusíme najít společnou cestu. Už to, že si to uvědomíme je začátek úspěchu….

Najít sama sebe je cesta dovnitř, do své duše, do svého nitra, do svého srdce. Tam hledejte odpovědi.

No a pokud by se vám „náhodou“ stalo, že s tím potřebujete pomoci, zkuste např. Rekonektivní léčení. Může vám společně se mnou v mnohém pomoci a práci na sobě posunout o level výš. Anebo bude stačit jen konzultace a uvědomění. Je to na vás.

Přeji vám krásný prodloužený víkend a myslete na moc přítomného okamžiku.

 

 

Radmila Odstrčilíková
Jsem expert na zdraví a zdravý životní styl. Pomáhám zlepšovat kvalitu života. Ráda pomůžu i vám. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře