Rekonektivní léčení-můj příběh

Do poradny přichází klienti s různými potížemi. Pokud si uvědomíme trojjedinnost (fyzické tělo, duši a mysl) musíme na sobě zapracovat na všech rovinách. Není to lehké a je to spousta práce. Vydrží jen ti pevní a uvědomělí.

Pořád jsem hledala způsob, jak to klientům ulehčit. A taky sama sobě, protože přece musím jít příkladem. Táhlo mě to k práci s energií a ihned, jakmile jsem si to uvědomila, potkávala jsem různé informace.

Jednoho rána a vím přesně, kdy to bylo (20.11.2017) jsem brouzdala po internetu a hledala „něco“. Narazila jsem na pojem Rekonektivní léčení a napojení. Dychtivě jsem četla každý řádek informací a něco mi říkalo „To je přesně ono“. No a pro mně nová hračka byla na světě.

Našla jsem si knížku Dr. Pearla – Návrat k léčivé energii, což je zakladatel této metody a dychtivě jsem četla. Pak druhou Šalamoun promlouvá. Tu mám pod polštářem a stále si v ní brouzdám.

Je to jako z filmu The Neverending story  (Nekonečný příběh),  znáte?

Totiž, jste toho součástí….Stejně jako malý kluk jménem Bastien v tomto příběhu.

To přece není možné, i já jsem si to říkala.

Ale je…….Musíte si to zažít. Nelze to slovy popsat.

Týden na to jsem si našla kurz Rekonektivního léčení, který vede sám Dr.Pearl a jeho tým v Praze.

Živá část byla sice až v březnu 2018,  nicméně kurz byl ve spojení s online první částí, takže jsem mohla téměř ihned začít.

Z počátku jsem hned neuvažovala, že to budu chtít ihned praktikovat, chtěla jsem hlavně „doopravit“ sama sebe. Nicméně, čím více jsem o tom četla a poznávala „to“ a po absolvování kurzu v Praze jsem se rozhodla, že ANO a to ihned.

Moje zážitky z kurzu byly nádherné. Dovezla jsem si spoustu vnitřního klidu a ten jsem tak dlouho hledala. Děly a dějou se mi věci nepopsatelné, skutečné a uchopitelné.

V tuto chvíli už jsem začátkem května absolvovala i kurz Rekonektivního napojení. Při své povaze přece nemohu dělat věci napůl. Takže je to krásný celek.

Na svém webu budu postupně vkládat více informací. Pokud vás „to“ zajímá, pak sledujte můj web ZDE. Ráda vám předám vše, co vám to může dát.

Radmila Odstrčilíková
Jsem expert na zdraví a zdravý životní styl. Pomáhám zlepšovat kvalitu života. Ráda pomůžu i vám. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře