Novoroční přání

Píšeme nové datum nového roku 2018 a já bych všem chtěla touto cestou popřát hodně úspěchů v životě osobním, pracovním. Aby byl tento rok přesně takový, jaký si ho všichni přejeme.

Děkuji vám za dosavadní přízeň a věřím, že bude i nadále.

A co říká vaše váha po vánocích?

Mám dneska admin den, takové dá se říct polovolno. Zrovna jsem si zacvičila hormonální jógu, kterou budeme společně cvičit i na kurzu a je mi báječně….. Ženy mi dají za pravdu, že hormony s námi dost cvičí.

Jak jsem už psala v minulých emilaech, spouštím o tomto víkendu kurz Spirituální hubnutí. Ještě mám místečka, pokud potřebujete pomoci s vaší životosprávou a sundat nějaké to kilečko, pojďte do toho společně se mnou. Jak se říká, „ve dvou se to táhne lépe“ a může se vám to podařit snáze, než pokud to toho nepůjdete sami. Pokud s sebou vezmete kamarádku, pak vás čeká slevička…..

Shodit kilča není jen o tom dřít a dřít, je to také o sebelásce, o uvědomění si sebe sama. Nejen tyto informace budou na kurzu.

Těším se na vás…..

Vstupte do kurzu Spirituální hubnutí.

 

Radmila Odstrčilíková
Jsem expert na zdraví a zdravý životní styl. Pomáhám zlepšovat kvalitu života. Ráda pomůžu i vám. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře