Naše vztahy

Píšu článek po delší pauze, udělala jsem si volno a zakazovala jsem si pracovat. Bylo to báječné, ale už mám zase potřebu něco tvořit. Doufám, že jste si odpočinuli i vy….

Prázdniny skončily, děti jsme odevzdali do školek a do škol a je čas opět se věnovat i sami sobě.  Brzo přijde podzim a to je čas ideální na očistu nejen fyzickou……

V poradně slýchávám zajímavé příběhy a moc mně baví je s klienty řešit. Každý ho má jiný a já pracuji s každým individuálně. Nelze nastavit každému stejný metr. Co má ale hodně klientů společného je málo sebelásky, málo sebeúcty. A není to vždy jen o ženách. Dáváme přednost všem, hodně taky své práci a naše místo je až někde dole. My máme být ve špici pyramidy naší důležitosti a pak až všechno ostatní.

Zrovna nedávno jsem tady měla klienta, který má svou účetní firmu. Stále a hodně pracuje, vypadla mu kolegyně, protože má nemocenskou a on si neměl čas vzít ani dovolenou. A to by ji tolik potřeboval. A tak hold tělo vysílá signály… A v tuto chvíli se musíme zastavit a poslouchat. Něco nám tím totiž říká.

Ale, kdo se o naše nejbližší postará, když nám bude ouvej? A naše práce? A my sami? Proto bychom se měli opatrovat. Uchopit svůj život a své zdraví pevně do svých rukou, žijme podle sebe. Zbavme se svých strachů a pojďme do toho. Jen tak je možné být šťastný.

Práce na sobě je jednou z nejtěžších. Nějací jsme se narodili a najednou se máme změnit? To zdaleka není tak jednoduché. Od toho jsme my terapeuté, pomůžeme vám na této složité cestě. Stačí si o to říct. Nemusíte v tom být sami, ať řešíte cokoliv.

Jedním z velkých témat našeho života jsou Vztahy. A nemyslím tím jen vztahy partnerské. Jakékoliv. Mohou nás trápit vztahy s rodiči, sourozenci, dětmi, kolegy a samozřejmě také s našimi partnery.

A co vztah sama či sám k sobě, máte se rádi?

Jdou vztahy uzdravit?

Samozřejmě to všechno jde, když se tomu půjde naproti, samo asi nepůjde nic.

V minulém týdnu jsem se potkala se svou báječnou kolegyni a kamarádkou Venuší. Opravdu se tak jmenuje, krásné jméno, viďte?

Domluvily jsme se na spolupráci, protože „Ten umí to a ten zas ono a všichni dohromady udělají moc“.

Vzniká tedy báječná přednáška v jejím podání na téma: „Jak si uzdravit vztahy„.

Konat se bude v jejím Centru MIOVA, Sokola Tůmy 1, Ostrava-Mariánské hory (dole zvonek, MIOVA-Venuše Militká). 19.9. středa, v 17hod.

Domluvila jsem velmi nízkou symbolickou cenu pouhých 100 kč a já tam budu samozřejmě s ní. Máte -li to blízko a máte chuť přijít, pak mi, prosím napište. Místečka jsou omezená. Bude vás nejspíš hodně, tak, prosím, obratem. Na lístek či lístky si napište své dotazy, bude čas i na diskuzi.

Ve svém volnu, které jsem měla letos opravdu dlouhé jsem ale nezahálela. Moje cesta mně vede k pokračování ve své kosmetické praxi (naše fyzická krása je nesmírně důležitá). Moje praxe v tomto oboru je 18 let, chtěla bych dělat ošetření silné a zážitkové. Mám k tomu i super stroj na antiaging efekt. Ale bude i klasika. Všechno, co umím jsem spojila dohromady a že toho není málo. Můžete mít i svůj manuál ošetření.

Budete-li chtít, spojíme ho s RL.

Budete tedy odcházet vyrelaxovaní, odpočatí…A já ty úsměvy po mám moc ráda.

Další novinkou jsou lymfodrenáže. Ty vám zase mohou pomoci účinně hubnout a nejen to. Mám je v balíčku s týdenním jídelníčkem a ebookem o tom, jak nastavit stravování, aby jste hubli. Lymfu samozřejmě ručně uvolňuju. O lymfě někdy více, kdo se jí alespoň trochu zabývá ví, že to není jen o hubnutí.

Prozatím se o těchtou dvou novinkách na webu nedočtete, ale informace si tam postupně doplním. Prozatím to šířím jen ústně a emaily, i tak už se mi diář plní, což je moc dobře a mám práce dost.

Závěrem, každý něco řešíme. Zkuste přijít na hodinovou konzultaci, kde pořeším ráda i Vás. Bude vás to stát čas a 500 kč, které vám následně odečtu z procedury, pokud se na nějakou domluvíme. Vše je jen na vás.

Krásný zbytek léta

Radmila Odstrčilíková
Jsem expert na zdraví a zdravý životní styl. Pomáhám zlepšovat kvalitu života. Ráda pomůžu i vám. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře