Kurz Spirituálního hubnutí

Letošní rok byl pro mě mimořádně emotivní. Řešila jsem své nemocné rodiče, o které jsem se starala. Musím upřímně říct, že to byl pro mě nejtěžší rok v životě. Nemělo to šťastný konec, ale to už je jiný příběh.

Každý prožívá stres trochu jinak, někdo při něm hubne a někdo přibere. U mě to bylo nějakých x kg navíc. A že se jim u mě líbiloJ. Ale mně nebylo dobře s nimiL.

Vzhledem k tomu, že pracuji s klienty ve směru ke zdraví a ke zlepšení životního stylu, necítila jsem se při své práci vůbec dobře.

Dlouhá léta pracuji jako výživář, vedla jsem kurzy redukce váhy. Nic z toho, co jsem nastavovala na mně nefungovalo, protože jsem byla plná stresu a smutku. Člověk, aniž by chtěl, řešil stres jídlem a to ne zrovna vhodným.

V tu chvíli jsem pochopila i své klienty, kteří si zažívají něco emočního a dneska už chápu, proč jim to nejde. Asi proto se mi i toto muselo v životě stát, abych došla k tomuto pochopení.

Musela a chtěla jsem na sobě velmi zapracovat. Stálo to nemalé úsilí, ale rozhodně to stálo za to. Vyškrábat se s energií nahoru, shodit nejen nějaké to kilečko, ale taky negativní emoce. Mákla jsem siJ.

Pořád jsem si říkala, to přece musíš dát, vždyť to umíš….

Skloubila jsem vše, co umím, zapojila do toho třídenní půsty a světe div se, ono to opravdu funguje i na mně. K půstům mně navedlo zajímavé video, které jsem ne náhodou shlédla na internetu. I přesto, že jsem jako výživář s půsty nikdy nesouhlasila, jsem je zapojila. A spoustu dalšího. Práci s čakrami, bachovky, meditace, cvičení hormonální jógy a taky velmi kouzelné rekonektivní léčení.

To jsem ještě netušila, že třídenní půsty jsou nejen detoxikací těla, ale také naší mysli. Začnete nad věcmi přemýšlet jinak. Budou se vám otvírat nové obzory. A můžu s rukou na srdci upřímně říct, není to nic, co se nedá zvládnout.

Konečně. Byla a jsem opravdu šťastná, když čísla na váze klesají dolů. A tak rychle. A opravdu si dám k jídlu i to, co bych neměla. V tuto chvíli mám za necelé tři měsíce 6 kg dolů a to jsem ještě neskončilaJ.

Vylepšila jsem to o spoustu věcí a informací a mám chuť to předávat dalším ženám.

Abychom byly spokojené, šťastné a měly se rády takové, jaké jsme. Abychom pochopily a poznaly samy sebe.

Vznikl z toho víkend plný odpočinku, informací, shazování kil a relaxování s názvem:

Spirituální hubnutí

Otevřu ho poprvé společně s vámi při min. 5 a max. deseti účastnicích o prvním víkendu v lednu. Začneme společně v pátek odpoledne a skončíme v neděli odpoledne. Ukážu vám dveře do kterých můžete vejít. Pomůžu vám je otevřít. Je na vás, zda tam se mnou půjdete.

Budete odcházet odpočaté, spokojené, klidné a také velmi krásné, bez nějakého toho kilča……

Vše, co budeme dělat budu absolvovat společně s vámi. Nebudete v tom samy. Budeme společně procházet transformací.

Více informací najdete ZDE.

Pokud pracujete hodně mezi ženami, které by toto uvítaly a zajímala by vás partnerská spolupráci za doporučování, pak mi napište. Určitě vám ráda napíšu bližší informace.

Radmila Odstrčilíková
Jsem expert na zdraví a zdravý životní styl. Pomáhám zlepšovat kvalitu života. Ráda pomůžu i vám. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře