Co všechno rekonektivní léčení ovlivňuje?

Často píšete otázky nebo se ptáte osobně, co všechno může „opravit“ rekonektivní léčení.

A já odpovídám „všechno“.

Ač se to zdá velmi jednoduché, viďte? Pokud se nám v životě připlete do cesty nějaká nemoc, měli bychom zapracovat na všech oblastech svého života.

Jaké oblasti mám na mysli?

Práce, Finance, Vztahy, Zdraví

Pokud je něco z toho v nerovnováze, pak vzniká nerovnáha i v nás samotných. A to může vést k nespokojenosti a k následné nemoci.  Má to svůj smysl, ale je to spousta práce. Právě rekonektivní léčení vás může posunout výš a dál. Pokud k tomu připojíte i znovunapojení, pak vás to posune hned o několik levlů.

A od čeho tedy začít? Učme se být tady a teď, na to vytrvale zapomínáme. Užívejme si přítomného okamžiku a nemysleme na minulost ani na budoucnost. Pozorujme svůj vnitřní svět.

Tady bych vložila úryvek z báječné knížky Moc přítomného okamžiku – Eckhart Tole.

Lidé, kteří nenašli své skutečné bohatství, jímž je radost z bytí a hluboký, neochvějný klid, jenž tuto radost doprovází, jsou žebráci, i když mají velké materiální bohatství. Hledají radost, naplnění, uznání, jistotu nebo lásku ve vnějším světě. zatímco ve svém nitru mají poklad, který nejen obsahuje všechny tyto věci, ale je mnohem úžasnější než všechno, co nám svět může nabídnout.

 

 

Radmila Odstrčilíková
Jsem expert na zdraví a zdravý životní styl. Pomáhám zlepšovat kvalitu života. Ráda pomůžu i vám. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře