Co mi pomohlo?

Tímto krátkým článkem bych vám chtěla doporučit jeden velmi zajímavý produkt, který mi v mých nejen těžkých chvílích hodně pomohl. Třeba by mohl být dobrým tipem pro někoho vašeho blízkého už na vánoce, anebo pro vás samotné jako pomocník na „Cestě k sobě“.

Navíc prodávající firma nabízí už teď a jen do dnešní půlnoci slevu (27.10.), takže, máte-li na něj chuť, určitě si pospěšte.

S knihou Cyklická žena už nějakou dobu pracuji.

Dovolila mi pochopit sama sebe, správně plánovat práci i svůj osobní život. Je to jeden z mých průvodců.

Můžete ji mít, pokud vám to stačí i v elektronické podobě Cyklická žena.

Doporučuji k tomu i cyklickou mapu. Bude se hodit.

Možná už někteří znáte a máte doma, jistě mi dáte za pravdu.

Velmi doporučuji přečíst si také mužům, aby pochopili své ženy a jejich dny…..

 

Kniha má spojitost s menstruačním cyklem. My ženy velmi dobře známe, jaká mají naše dny úskalí. Kniha umožňuje pochopit se vzájemně.

Když si projdete celý sortiment produktů na jejich e-shopu, najdete tam i jiné zajímavosti, posuďte sami.

Ještě, když dovolíte, pár slov k menstruaci. Je spousta hormonální antikoncepce, která zároveň zastaví menstruaci. Je mi jasné, že je to pro nás ženy příjemnější, když menstruace není. Nicméně, není to přirozené a navíc vůbec zdravé. pro mně stejně tak i hormonální antikoncepce. Mám hodně klientek, které díky ní nemohou otěhotnět, když už se rozhodnou dítko mít.

Právě menstruací se tělo ženy zbavuje kyselin a odpadních látek. proto, milé ženy, těšme se na menstruaci a buďme za ni rády. Já osobně se díky knihy Cyklická žena na svou menstruaci těším.

Když se a celý nás cyklus pochopíme, budeme se na ni těšit. To, že máme přirozený zdroj odchodů toxinů z těla je obrovská výhoda oproti mužům. A to myslím zcela vážně.

S láskou Radka Odstrčilíková

 

Radmila Odstrčilíková
Jsem expert na zdraví a zdravý životní styl. Pomáhám zlepšovat kvalitu života. Ráda pomůžu i vám. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře