ebook

"10 zásad správného stravování"  ZDARMA 

Informací o výživě je jistě hodně. Jak se v tom všem orientovat? Připravila jsem pro vás 10 zásad, které plní správnou cestu nejen ke zdraví pro každého z vás. Shrnuto z mé dlouholeté praxe nejen výživáře do eBooku. Vše vidíme černé na bílém při práci s biorezonancí.

Stáhněte si ebook zdarma, kde je vše stručně popsáno. Kromě tohoto ebooku se můžete těšit na zajímavé články z oblasti zdraví a krásy, které vám přijdou na uvedený email. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit.  Vaše údaje budeme zpracovávat v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.

Vaše osobní údaje (jméno, příjmení a emailová adresa) jsou u mně v bezpečí a na základě vašeho souhlasu je budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním, potřebným pro zaslání ebooku a dalších informací z oblasti krásy a zdraví. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném emailu. Zásady ochrany osobních údajů

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co se v ebooku dozvíte

10 zásad správného stravování

Shrnuto podtrženo. Jak jíst, aby jídlo bylo našim lékem v deseti obecných zásadách. Přeji příjemné počteníčko.