Projekt "Výživový specialista do škol"

CAZAK

.....aby zdraví bylo.....

Od roku 2018 navíc spolupracuji externě jako lektorka fy Edhance.

Učím děti 1. a 9. tříd zdravému životnímu stylu a mám upřímnou radost z dětí, které o toto téma mají zájem. Některé děti mají přehled, nebo naopak mají velmi zkreslené informace. Spousta z nich sportuje a ne všichni trenéři je ke správné stravě vedou. Z toho může vznikat spousta zbytečných zdravotních problémů, kterým můžeme společně předejít. Spoustu dětí také trápí to, že nemohou přibrat. Problém také může být mimo jiné ve složení stravy.

Stravování mnohých z nich je jedná velká katastrofa. V jedné vyučovací hodině, kterou strávím s dětmi v jednom ročníku ale nestihnu zodpovědět všechny dotazy dětí.

Ani pedagogové nemají ve svých hodinách prostor se tomuto tématu déle věnovat. Vzhledem ke koncepci.

Vznikl tedy nápad z mé strany školám pomoci, tedy hlavně dětem. Zkusme společně dát tomuto projektu "zelenou".

Proto nabízím školám projekt: "Výživový specialista do škol".

  • Jak to probíhá?

Strávím u vás v předem dohodnutém dni 3 hod času (dle domluvy tak, aby nám to vzájemně vyhovovalo) a děti společně se svým rodičem mohou přijít na individuální konzultaci. Potřebuji jen místnost s pracovním stolem a židlemi, kde budeme sami. Za tuto dobu můžeme zvládnout 6 dětí po půl hodině času. Anebo delší konzultaci (vřele doporučuji) 1hod na dítě.

 

  • Co můžete v ceně využít?

Může proběhnout vážení (hodnoty váha, kosterní svalstvo, hodnota bazálního metabolismu, množství vnitřního tuku) a následné zhodnocení jednotlivého dítěte či studenta. Mohou se zeptat na cokoliv se výživy týče, mohou si nechat u mně udělat individuální výživový plán a mohu je v úpravě stravy i vést (tzv.sledování jídelníčku). To vše pro školu za jednotnou cenu (viz níže v ceníku). Za vytvoření individuálního výživového plánu pro dítě už si nebudu účtovat nic navíc. To už budu tvořit mimo zaplacenou konzultaci a pošlu na email. Umím vytvořit i specifikum, tzn, např. výživový plán pro alergiky). Doprava není zahrnuta v ceně, nicméně, jste-li školou z Ostravy, pak nebudu dopravu zahrnovat. V opačném případě je cestovné 3 Kč/ujetý km k vám a zpět.

Najdete v něm informací spoustu. Mrkněte na vzor Výživového plánu pro deváťáka.  

ZDE

Navíc BENEFIT pro každé dítě, které přijde na první konzultaci získá výhodu zakoupení služby potravinové intolerance. Při zakoupení této služby získá poukaz na další tuto službu, tzn, že za cenu 1990 Kč (cena pro jednoho této služby) bude mít jednu navíc zdarma. Takže může vzít s sebou mamku, nebo taťku sourozence, nebo kamaráda. Zkrátka může poukaz věnovat komu chce.

Potravinová intolerance

  • Jak často?

Můžete si mně objednat jen jednou.  Anebo pravidelně 1x za měsíc, nebo taky 1x za týden. Dle vašich potřeb. Společně uděláme i objednávkový systém a poradím s propagací. 

Pokud byste si mně objednali na tři návštěvy dopředu, pak pro vás mám ještě něco navíc.

Pošlu vám vzorový výživový plán pro žáky 6.-9.třídu zvlášť (dívky i chlapci zvlášť, tedy celkem 8 vzorů).  Jste-li střední školou, pak vzorový výživový plán pro studenty 1.-4. ročníku (dívky i chlapci zvlášť, tzn. 8 vzorů).

S tím se dá pracovat (vycházím zde z průměrných hodnot váhy, věku a výšky žáků či studentů těchto ročníků). 

Pokud byste si mně objednali na 3 tříhodinové konzultace v jednom měsíci, pak mám pro vás ještě jednu službu. Každý z rodičů, který přijde na konzultaci se svým dítěte bude moci využít poradnu na emailu, může se na cokoliv zeptat a já nejpozději druhý den odpovím (pouze písemně emailem). A to po dobu měsíce, ve kterém bude provedena objednávka a platba a ještě i dále v měsíci následujícím.

  • A to ještě není všechno.....

Společně s tím pro Vás budu připravovat Výživový zpravodaj. Pro všechny rodiče, kteří mi svěří emailovou adresu. Spousta zajímavostí, odkazů na zajímavé weby, které už spoustu let sleduji.

Jednou za měsíc přistane zpravodaj na emailu rodiče. Když budu mít něco zajímavého, bude i výživový speciál. Tento bude aktivní půl roku po vaší poslední platbě. A to vše se bude ještě dále vyvíjet, k plné spokojenosti školy, dětí.

Společně můžeme pomoci udržet pevné zdraví nejednomu dítěti, navíc si myslím, že pokud škola nabídne tuto službu dětem zdarma, získá na popularitě, co myslíte? 

Ekonomiku už nechám na vás. Jen bych chtěla toto věnovat výhradně dětem, které vždy přijdou s rodičem. Pro rodiče (tedy individuálně) pro ně tato služba nebude. Mohou přijít ke mně do poradny. 

V případě zájmu  se se mnou určitě kontaktujte. Domluvíme si osobní schůzku, kde vše probereme. Osobní kontakt je pro dobrou spolupráci nezbytný.

Těším se na spolupráci.

Více o mně se dovíte v mém příběhu ZDE

 

 

1x konzultace v celkové délce 3 hodiny
1200 Kč
Individuální konzultace včetně vážení, zhodnocení, tvorby výživového plánu a měsíční elektronický Výživový zpravodaj. Na jednoho žáka je potřeba cca 0,5 hod času.

    

    

    

    

    

ebook 

"10 zásad správného stravování" ZDARMA

Informací o výživě je jistě hodně. Jak se v tom všem orientovat? Připravila jsme pro vás 10 zásad, které plní správnou cestu nejen ke zdraví pro každého z vás. Shrnuto z mé dlouholeté praxe nejen výživáře. Vše vidíme černé na bílem při práci s biorezonancí. 

Vaše osobní údaje (jméno, příjmení a emailová adresa) jsou u mně v bezpečí a na základě vašeho souhlasu je budu zpracovávat dle Zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním, potřebným pro zaslání ebooku a dalších informací z oblasti krásy a zdraví. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném emailu. Zásady ochrany osobních údajů

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.