Potravinová intolerance
1990 Kč

Potravinová intolerance

"Nechť vaše jídlo bude vaším lékem, nebo se léky stanou vaším jídlem."

Potravinová intolerance (dále jen PI) je naprostým základem mé práce s výživou.

Každý jsme jedinečný a každý organismus je jiný. Jestliže chci něco ve svém stravování změnit, měla bych začít vyloučením potravin, které mi škodí a následným detoxem. Ten mi totiž pomáhá čistit tělo od dosud vzniklých "odpadků", které mohou v našem těle způsobovat mnohé, nejen PI. Jestliže mám např. na začátku  potravin, které mi vadí, pokud správně čistím organismus, mohu si některé potraviny vyčistit. Má tedy smysl přijít min. za čtyři měsíce znovu a udělat novou kontrolní analýzu. Zůstávají potraviny pouze hluboké a tzv. genové. Mohu pak svou oblíbenou potravinu začít znovu jíst.

Stejně jako auto, když do něj natankujeme nekvalitní palivo, nejezdí, jak má, tak i náš organismus trpí nevhodnou stravou. Strava je naším palivem, proto přemýšlejme nad tím, co jíme. Na rozdíl od alergie je potravinová intolerance zákeřnější. U Alergie většinou do půl hodiny po tom, co potravinu sníme zaznamenáme nějakou reakci. U PI ne. Přitom do hloubky může potravina ubližovat našim buňkám, orgánům, následně i soustavám.

Chronická únava, bolesti hlavy, spánková porucha, nevýkonnost, nadváha s obtížným hubnutím a zadržováním vody, zažívací obtíže s nepravidelností stolice, kožní problémy, bolesti kloubů, častá onemocnění s oslabenou imunitou, mohou mít jednoduché vysvětlení v imunologické přičině: v potravinové intoleranci.

Pracuji s biorezonancí. Sensitiv Imago 530, který používám ke své práci umí tyto potraviny vyhodnotit.

Po úpravě stravování s vyloučením takto zjištěných potravin, se člověk uzdravuje a taky "hubne".

  • Jak to probíhá?

Je potřeba přijít osobně, na dálku to bohužel nefunguje. 3 hodiny před analýzou nejíst, nekouřit, pokud to jde neužívat žádné léky ani doplňky stravy. Den předem večeřet lehké jídlo. Po celou dobu pít jen čistou vodu. 

Jde o neinvazivní analýzu, nic nebolí, měření trvá cca 1/2 hodiny. Celkově u mně strávíte asi dvě hodiny. Platbu, prosím, proveďte vždy předem. Omluvíte-li se z termínu min. den předem, termín změníme. Po zaplacení částky na můj účet si domluvíme společný termín.