Rekonektion - Znovu-napojení

„Udržujte svou pozornost na procesu. Výsledek je darem procesu, při něm sílíme. Cesta, po které jste se vydali, vás vede na zvláštní místo a velkolepým způsobem otevře vaše srdce.“
SOLOMON

Co je to Rekonektion?

Z počátku byl i pro mně, co by klienta něčím zvláštním a neuchopitelným. Dnes ho vnímám jako věc "velmi posvátnou". Budu se vám snažit ho přiblížit v lidské řeči.

Je to proces, který se dělá jen jednou za život a není třeba ho nikdy znovu opakovat. Dělá se ve 2 sezeních po cca 30 – 45 minutách v rozmezí max. 4 dnů za sebou a pro většinu lidí je to nezapomenutelný zážitek.

Mé doporučení je vyčlenit si dva dny a udělat proces ve dvou po sobě jdoucích dnech. Zkusit si udělat čas jen tak pro sebe, pro analýzu sebe sama. Cítím v tom velký význam, mé napojení probíhalo také tak.

Co bych určitě také doporučila je dříve, než se rozhodnete "napojit", absolvovat alespoň jedno rekonektivní léčení.

Využít můžete i Rekonektivní pouť (chystám ji a brzy bude na mém webu), kde vás provedu obsáhlou přípravou. Abyste tomu porozuměli, na tento proces není potřeba se nijak připravovat. Já ale cítím potřebu vás obohatit tak, abyste si z procesu, který nekončí ukončením procedury na lehátku vychutnali maximum.

Může ho absolvovat každý, zhruba od 6-ti let věku. Na dálku proces udělat nelze a také nelze napojit zvířátka. Ta mohou být léčena a absolvovat proceduru rekonektivní léčení. Ta jim může významně pomoci.

Všichni se rodíme s přirozeným napojením na Zdroj, Universum, Boha, Esenci. Je jedno, jaký výraz použijeme. U malých dětí můžeme pozorovat onu jiskru, radost, lásku, spontánnost. Postupem času jsme (de) formováni negativními zkušenostmi a zážitky, společenskými normami, tím, co musíme a nesmíme. Napojení na Zdroj tak ztrácíme a zbývá nám zklamání, frustrace, zahořklost, výčitky. Lidé jsou nemocní, protože se oddělili od principu univerza. Dobrá zpráva je, že ono napojení lze znovuobnovit.

Pomůže nám navrátit se do minulosti. Vzpomenout si, kdo jsme. V tomto rozpomenutí leží síla vašeho sebeuzdravení. Myšlenka rozpomenutí se na to, kým jsme, je stále velmi důležitá. Je toho mnohem více, čím můžete trávit svůj život. Je potřeba se znovuvyladit na světelelnou mřížku, napojit se na zdroj.

V člověku to vytvoří takové změny, které uvidí všichni kolem něj...větší moudrost, radost a integritu...větší zdraví a ano, dokonce i schopnost zpomalit stárnutí.

  • Čas
    Jak už jsem zmiňovala, na samotný proce je potřeba cca 2*45 min vašeho času.
  • Co mně to bude stát?
    Zde je velmi důležitá číslovka ceny, která obsahuje frekvenci 333 $, což je v součtu 9, a to je číslice, která znamená ukončený proces. Hodnota je v USD a na Kč se přepočítává aktuálním kurzem a je stejná po celém světě. Zde je velmi důležitá platba předem, aby byl zachován proces harmonie – výměny. Cena ukazuje důležitost, jakou člověk dává tomuto procesu. To, co můžete získat po Znovu-napojení, se nedá vyjádřit penězi, ale je zcela jistě hodnotnější.

Chcete-li vědět více, prostě mi napište na můj email kosmero@volny.cz. 

Mohu přijet udělat proces i za vámi (pro tuto službu bych prosila minimálně 2 kleinty). V tomto případě se pak dohodneme na platbu za cestovné.

Rekonektivní napojení
7000 Kč