Osobní zpověď a poděkování

Milí přátelé zdraví, krásy, duše a lásky…..

Má dlouhá pauza „nepsaní“ má svou omluvu. Řešila jsem velmi dlouho smutné rodinné události. Hold i smrt patří k životu a nám nezbývá, než se s tím srovnat. Tvrdě jsem pracovala na tom, abych se z toho dostala bez antidepresiv, které jsou proti mému terapeutickému přesvědčení. Rozhodně to ale není ostuda je brát, pokud je potřeba.

Mi se povedlo to zvládnout bez nich, díky tomu, co mám načteno, co umím, tvrdou prací sama na sobě  a ve spolupráci s úžasnými lidmi, které mám kolem sebe a kteří jsou mými anděly (a to doslova).

Moc tímto děkuji své nejbližší rodině, manželovi, synovi, také skvělým přátelům, klientům (dnes už ne klienti, ale také přátelé) a výborné terapeutce paní Simoně Hojdysz. Ta mi velmi pomohla pochopit „smrt“ a moc jsem se od ní naučila.

Také mi velmi pomohla má práce, dělám ji opravdu s vášní a cítím z ní čím dále větší smysluplnost, možná také proto přibývají spokojení klienti, děkuji.

Mimo jiné ta mi také řekla, že jsem si tím musela projít, abych byla ještě lepším terapeutem, děkuji Simonko.

Také jsem si uvědomila, kolik mám známých a jak málo přátel. Jak málo je lidí, kteří dokážou v těžkých situacích pomoci a jak moc je těch, se kterými se dá jít jen tak na pivo. Tvrdé uvědomění, ale hold jsem některé rádoby přátele „propustila“ a je místo pro další…..Pravda je, že možná nevěděli, kudy ke mně, protože jsem se obalila do ulity smutku. Určitě na mně alespoň mysleli, děkuji za to.

Ale konec smutných událostí, dostávám se zpět do své energie, za což jsem velmi šťastná. Během tohoto období se mi otevřela spousta inspirativních nápadů k práci, děkuji za to. Uvědomila jsem si znovu, jak moc je důležité starat se o sebe, milovat se a také si užívat vše krásné kolem sebe.

Třeba jen tak chodit naboso v trávě, objímat  stromy, dívat se na krásný západ slunce. Zkrátka se zastavit. Nebo někomu říct, že ho máte rádi.

Také hlavně pečovat o své zdraví všemi způsoby. To si opravdu nemůžeme koupit a vše máme ve svých rukách. Funguje to na mně jako nabíječ, jsem toho tak plná, proto, když dovolíte, postupně to budu s vámi sdílet.

Pro začátek otvírám společně se svým týmem sérii  Workshopů s názvem známým z televizního pořadu, ale fascinujícím.

Těšte se na cyklus workshopů „Cesty k sobě“. Ale o tom až v příštím článku.

 

Děkuji za to, že jste.

 

S láskou Radka Odstrčilíková

 

Radmila Odstrčilíková
Jsem expert na zdraví a zdravý životní styl. Pomáhám zlepšovat kvalitu života. Ráda pomůžu i vám. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře